Mast Konteyner

Tel: 0212 876 95 10 | 0212 876 95 11 | 0212 876 95 12

Site İçi Arama20 Lik Konteyner - Yük Konteyneri


Firmamız 20 lik konteyner ürünleri olarak sizlere en güvenilir ve sağlam yük konteynerlerini sunmaktadır. Ürünlerimizde maksimum kaliteli malzemelerden yapılmakla birlikte aynı zamanda da oldukça uygun fiyatlar ile sunulur. 20 lik konteyner ürünleri firmamızın sizlere sunmuş olduğu en ufak konteyner birimidir.


Dilenir ise, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda daha ufak veya daha büyük ölçülerde konteynerler üretebilmekteyiz. 20 lik yük konteynerlerimizin yanı sıra müşteri istekleri göz önünde bulundurularak çeşitli ölçülerde veya şekillerde ürün temini gerçekleştirmekteyiz. Kalitemizden ödün vermeksizin sizlerin istekleri doğrultusunda farklı ebatlarda ve çeşitlerde ürünler sergileyerek müşteri memnuniyetini esas almaya özen göstermekteyiz. 20 lik konteyner ürünlerimiz ile istediğiniz ürünlerinizi güvenle taşıyabilir ve saklayabilirsiniz.


Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerinizi en kısa sürede sizlere ulaştırarak hizmetlerimizi sergilemekteyiz. Özel ölçülü ürünlerinizi de ek kısa sürede bitirerek teslimat projelerimizin içerisinde eklemekteyiz. 20lik yük konteyneri için daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken bizleri aramak ve bilgi almaktır. Ödemeleriniz için tüm kolaylıkları sağlıyor ve müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz.


Hizmet Prosedürlerimiz

Sizlere her zaman daha ileri kalitede hizmet vermek.


İhtiyaçlarınıza göre konteynerleri en uygun fiyatlarla sunmak.


Hizmette her zaman %100 müşteri garantisi.


Her zaman güleryüzle sizlere hizmet sunmak.


Sosyal Medya

Galeri

  • Konteyner Tamir
  • Konteyner Hizmetleri
  • Konteyner Kiralama
  • Konteyner Tamir