Mast Konteyner

Tel: 0212 876 95 10

Site İçi Arama40 Lık Konteyner - Yük Konteyneri


Firmamız 40 lık konteyner ürünleri olarak sizlere orta boy tüm işlerinizde en büyük yardımcınız olarak yük ürünlerini sergilemektedir. Bu ürünler kaliteli malzemelerden yapılmakla birlikte aynı zamanda da suya ve korozyona dayanıklı maddelerden üretilerek oluşumunu tamamlayan ürünlerdir. 40 lık yük konteynerleri orta boy olarak adlandırılabilir.


Sizlere sunmakta olduğumuz ürünlerimizin kalitesinden öden vermemeksizin en sağlam ve dayanıklı ürünleri oluşturmaya devam etmekteyiz. İhtiyacınız olan tüm yük taşıma standartlarına uygun olan 40 lık konteyner ürünlerimizi en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunmaktayız. Sizlerden gelen istekler üzerine 40 lık konteyner seçeneklerine ek ilaveler firmamızca yapılabilmekte ve bu eklerde denildiği üzere, isteğiniz doğrultusunda ölçü veya ek takviye parçalar eklenerek özel çalışmalarımızı sergilemekteyiz.


Ürünlerimizin tamamı suya ve korozyona dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Böylelikle uzun ömürlülük ilkesi ile 40lık konteyner ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Firmamız en uygun fiyatlar ile yük araçlarınızda barındıracağınız konteynerleri sunmaktadır. ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.


Hizmet Prosedürlerimiz

Sizlere her zaman daha ileri kalitede hizmet vermek.


İhtiyaçlarınıza göre konteynerleri en uygun fiyatlarla sunmak.


Hizmette her zaman %100 müşteri garantisi.


Her zaman güleryüzle sizlere hizmet sunmak.


Sosyal Medya

Galeri

  • Konteyner Tamir
  • Konteyner Hizmetleri
  • Konteyner Kiralama
  • Konteyner Tamir