Mast Konteyner

Tel: 0212 876 95 10

Site İçi Arama45 Lik Konteyner - Yük Konteyneri


Firmamız 45 lik konteyner ürünleri olarak sizlere büyük olarak tabir edilen yük taşıma malzemelerini sunmaktadır. Bu ürünler kaliteli ve güvenilir malzemelerden elde edilerek üretilmekle birlikte aynı zamanda da korozyona ve suya dayanıklı maddelerden oluşumunu tamamlamıştır. Sizlere 40 lık yük konteynerleri olarak en büyük yük taşıma stantlarını sergilemekteyiz. Özel istekleriniz doğrultusunda bu ölçülerin üzerine çıkabilir ve daha farklı konteyner çeşitleri de sunabilmekteyiz. İsteklerinizi bildirerek belirtilen ölçülerde sunmuş olduğunuz ürünleri kısa sürede üretmekteyiz.


Ürünlerimizin tamamı kaliteli ve güvenilir malzemelerden üretilmekle birlikte aynı zamanda da en uygun fiyat birimleri ile sunulmaktadır. 40 lık konteyner ürünlerimizi ister satın alabilir, dilerseniz de kiralama gibi seçeneklere giderek ekonomik kolaylıklar elde edebilirsiniz. Kampanyalı fiyatlar ile sunmuş olduğumuz satın alma ve kiralama opsiyonlarından yararlanarak yük konteynerlerinden ekonomi sağlayabilirsiniz. Dilerseniz özel ölçülerde sunulan ürünlerimizi de kiralama ve kullanma kolaylıkları ile özel müşteri portföyümüze dahil olabilirsiniz.


En uygun fiyatlar ile sunmuş olduğumuz kolaylıklardan yararlanmak için yapmanız gereken bizleri aramak ve bilgi almaktır. Sonrasında sizlere sunacağımız sınırsız hizmetlerden yararlanarak işlerinizde daha verimli olacağınızı fark edeceksiniz.


Hizmet Prosedürlerimiz

Sizlere her zaman daha ileri kalitede hizmet vermek.


İhtiyaçlarınıza göre konteynerleri en uygun fiyatlarla sunmak.


Hizmette her zaman %100 müşteri garantisi.


Her zaman güleryüzle sizlere hizmet sunmak.


Sosyal Medya

Galeri

  • Konteyner Tamir
  • Konteyner Hizmetleri
  • Konteyner Kiralama
  • Konteyner Tamir