Mast Konteyner

Tel: 0212 876 95 10

Site İçi AramaBiz Kimiz - Mast Konteyner

01 Mart 2013
Mast Konteyner

Mast Konteyner firması olarak 2005 den bu yana Türkiye geneli tüm bölgelere hizmet veren en hızlı konteyner destekçiniz olarak adlandırılmaktan mutluluk duymaktayız. Kurucumuz Turan ÖZEREN liderliğinde ve alanında uzman çalışan personel ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız.


Mast Konteyner firmamız sektörde emin adımlar ile ilerleyerek bulunduğumuz yıl itibarı ile konteyner lideri olarak tanınmaktadır. Bu liderik 2005 den bu yana müşterilerimize sağlamış olduğumuz güven çerçevesi içerisindeki hizmet anlayışımızdan dolayıdır.


Müşterilerimizin tüm isteklerine yönelik çalışmalarımızı sürdürmekle beraber özel isteklerine de hitap edebilme imkânları ile daima yanınızdayız. Satın alma, kiralama ve tamir işlemlerinin yanı sıra aynı zamanda da özel istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürerek sizlere kaliteli hizmet sunmaya özen göstererek aynı zamanda da önem vermekteyiz.


Sizlere satış işlemi yapmadan önce teknik bilgi ve sonrasında da teknik destek vererek daima kullanıcılarımızın ve tüm müşterilerimizin yanında bulunmaktan gurur duymaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz adına yapmış olduğumuz çalışmalarımızı takip etmenizi ve bizlere görüşlerinizi bildirmenizi rica ederiz.

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur. Kaliteli hizmet ise prensibimizdir...


Hizmet Prosedürlerimiz

Sizlere her zaman daha ileri kalitede hizmet vermek.


İhtiyaçlarınıza göre konteynerleri en uygun fiyatlarla sunmak.


Hizmette her zaman %100 müşteri garantisi.


Her zaman güleryüzle sizlere hizmet sunmak.


Sosyal Medya

Galeri

  • Konteyner Tamir
  • Konteyner Hizmetleri
  • Konteyner Kiralama
  • Konteyner Tamir