20’lik Yük Konteyneri

Dört mevsim güvenli taşıma seçeneklerini bir araya getiren firmamız, konteyner konusunda çözüm üretiyor. Profesyonel satış hizmetleri sunan kuruluşumuz, aynı zamanda kiralama ve tamir gibi konularda da aradığınız özellikleri bir araya getiriyor. Güney Kore’nin bu kategoride isim yapmış markası HJCU, Hanjin firmasına aittir. Bu ürün, kalite, kullanım ve dayanıklılık bakımından ilk sırada tercih edilen ürünler içerisindedir. Kırk inç ve yirmi inç özelliğine sahip bu ürünler, aradığınız özellikleri bir araya getiriyor. 20’lik yük konteyneri için müşteri hizmetlerimizi günün her saatinde arayabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kaliteli Konteyner Seçenekleri

Kaliteli revize edilmiş konteyner arıyorsanız, firmamızın sitesini inceleyebilirsiniz. Mast Konteyner’e ait revize edilmiş kaliteli ürünleri güvenle satın alabilirsiniz. MSTU markasıyla piyasaya çıkan bu firma, projeli bir şekilde satış işlemi gerçekleştiriyor. Darbe nedeniyle veya olumsuz hava koşulları nedeniyle deforme olan konteynerleri kısa sürede tamir eden firma, kısa sürede teslimat gerçekleştiriyor. Tamir ve bakım işlemlerinde 20’lik yük konteyneri aradığınız özellikleri bir araya getiriyor. İstediğiniz renge boyanan bu ürünler, projeye uygun hazırlanıyor.

İhtiyaçlarınıza Uygun Çözümler

Kara taşımacılığı ve deniz taşımacılığı kategorisinde aradığınız bütün seçenekleri firmanın sitesinde bulabilirsiniz. Satış işlemlerinin yanı sıra tamir ve kiralama gibi konularda da çözüm üretiyoruz. Uluslararası ticaretin gelişmesinde önemli rol oynayan firmamız, konteyner konusunda isim yapmış firmaları sizler için bir araya getiriyor. Profesyonel özelliklere sahip 20’lik yük konteyneri, uygun şartlarda satışa çıkarılıyor. Kiralama seçeneklerini de bu kategoride değerlendirebilirsiniz. Uzun vadede bu ürünleri kiralayabilirsiniz. Uluslararası konteyner satış, kiralama ve tamir hizmeti sunan firmamız, revizyon kalitesi maksimum seviyede ürün satış işlemi gerçekleştirmektedir. Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli elemanlar, bu konuda deneyim ve tecrübe sahibi. Tamir ve bakım işlemleriyle yeniden farksız hale gelen ürünlerimiz, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.