Konteyner Boyama

Güvenilir taşıma işlemlerinin ilk önemli konusu konteyner piyasasıdır. Denizciler için taşımada en güvenli seçenektir. Dayanıklı olması ve çok ağır yükleri taşıması nedeniyle tercih edilir. Vinç sistemine uyum sağladığı için denizcilik sektörünün tercihidir. Firmamız, denizcilik sektörünün isteğine uygun şekilde ürün satışı gerçekleştiriyor. Sıfır ürün seçeneklerinin yanı sıra ikinci el ürün seçeneklerini de satışa çıkarıyoruz. Firmamız, konteynerde dünya çapında söz sahibi olan bütün ürünleri satışa çıkarmaktadır.

Boya Yenileme ve Tazeleme Hizmetleri

Markalaşmış ürünleri satan firmamız, kiralama hizmeti de sunuyor. Tamir işlemlerinde de aynı şekilde çözüm odaklı hareket ediliyor. Revizyonda ise Mast Konteyner öne çıkmaktadır. Firmamıza ait MSTU markası, bu kategoride öne çıkmaktadır. Teknik açıdan aradığınız bütün özelliklere sahip bu kaliteli ürünler, uygun fiyata satılıyor. Uzun süreli kiralama işlemi için de bizi arayabilirsiniz. Firmamız, istediğiniz zaman satış ve kiralama işlemi gerçekleştiriyor. Tamir ve bakım işlemlerinin yanı sıra konteyner boyama konusunda da söz sahibiyiz.

Ürünlerimizin özellik farkı, fiyatın oluşmasında önemlidir. 40 inçlik ürünlerin yanı sıra 20 inçlik ürün seçeneklerimiz de bulunuyor. Fiyatlandırma işleminde genişlik ve yükseklik farklılık meydana getiriyor. Tamir işlemlerinde fiyatlandırma işlemi, gerçekleştirilen işlemin özelliklerine göre değerlendirilmektedir. Konteyner boyama hizmetinde, renk tercihi tamamen size ait. İstediğiniz renk seçeneklerini firmamız uygulamaktadır. Tamiri işlemleriyle kaliteyi ön plana çıkaran firmamız, boyama işlemlerinde de profesyonelliği tercih ediyor.

Profesyonel Deforme Boya Onarım Hizmeti Sunuyoruz

Kaza sonucu zarar görmüş veya zamanla deforme olmuş konteynerleri bize getirin. Profesyonel yöntemlerle hemen tamir edelim. Projeye uygun bir şekilde gerçekleştirilen tamir işleminde, isteğinize uygun konteyner boyama işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu kategoride kalite bizim için önemlidir. Boyadığımız konteynerler, uzun süre estetik özelliğini korumaktadır. Korozyon, paslanma, boya aşımı, yıpranma, ezilme ve kısmi revizyon gibi ihtiyaçlar konteynerlerde mutlak olmaktadır. Zaman aşımıyla ilgili düzenlemelerden ziyade konteyner boyama ve renk yenileme işlemleri de tüm boyutlarda mümkün olmaktadır.