Konteyner Fiyatları

Türkiye’de ve Dünyada konteyner konusunda çözüm odaklı hareket eden firmamız, pratik seçeneklerle bu konuda tercih edilen bir firmadır. Revize edilmiş projeli ürünlerimizi, satın alabilirsiniz veya kiralayabilirsiniz. Tamir konusunda çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, sıfır ürün seçeneklerinin yanı sıra ikinci el ürünleri de piyasaya çıkarıyor. Kalite, güven ve profesyonel tasarım özellikleri, ürünlerimizde bir araya geliyor. Konteyner tasarımlarımız 40 ve 20 inç özelliklere sahiptir. 7/24 konteyner çözümleri sunan şirketimiz, dört mevsim hizmet sunuyor. Konteyner fiyatları, ürünün boyutuna ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. İstediğiniz özelliklere sahip ürün seçeneklerini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ekonomik Konteyner Fiyatları

Profesyonel yöntemlerle revize edilmiş kaliteli ürünleri satışa çıkaran firmamız, kullanışlı ve kaliteli tasarımları sizler için satışa çıkarıyor. Güney Kore firması Hanjin’e ait HJCU marka ve Mast Konteyner’a ait MSTU marka ürünlerimiz, uygun fiyata satışa çıkarılıyor. Bütün bu ürünler kalite ve kullanım özelliği bakımından üst düzey özelliklere sahiptir. Kalite konusunda aradığınız özelliklere sahip bu markalara güvenebilirsiniz. Revize edilmiş Mast Konteyner seçenekleri, kalite ve kullanım özelliği bakımından sıfırdan farksızdır. Darbe almış veya başka nedenle deforme olmuş ürünleri kısa sürede revize eden firma, fiyat konusunda da uygun fiyat seçeneklerini bir araya getiriyor. Konteyner fiyatları, satış ve kiralama kategorisinde farklılık göstermektedir. Kiralama süresi belirleyici rol oynamaktadır. Satış işlemlerinde de ürünün genel özellikleri göz önüne alınmaktadır.

Ürünlerimiz İki Kategoride Üretiliyor

Deniz taşımacılığının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için özel ürünler üretilmektedir. Diğer yandan kara taşımacılığının gerçekleşmesi için projeli özel tasarımlar da tercih edilebilir. Konteyner fiyatları deniz taşımacılığı ve kara taşımacılığı kategorisinde ikiye ayrılmaktadır. Satın alma, kiralama ve tamir işlemleri konusunda müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. İkinci el veya sıfır ürünlerimizi sitemizde bulabilirsiniz.