Konteyner Kiralama

Teknik açıdan, taşıma işlemlerinde konteyner seçenekleri, etkili koruma sağlıyor. Ağır yüklerin taşınmasında her zaman ön plana çıkıyor. Denizcilik sektöründe vinçlerle taşıma işlemlerinde tercih edilen bu ürünler, kara taşımacılığında da tercih ediliyor. Yurt genelinde ve dünya genelinde konteyner çözümleri üreten firmamız, satış ve kiralama işlemini kısa sürede gerçekleştiriyor. Teknik açıdan aradığınız bütün özellikleri ürünlerimizde bulabilirsiniz. İster satın alın, ister kiralayın. Firmamız, uygun fiyat seçenekleriyle satış işlemi gerçekleştiriyor. Konteyner kiralama seçenekleri, bu kategoride tercih edilen bir yöntemdir.

Konteyner Kiralama ve Satış İşlemlerinde Profesyonel Çözüm

Yeni ürün seçenekleriyle ‘sıfır konteyner’ konusunda tüm markalara ait model seçenekleri tedarik konusunda firmamızca öne çıkıyor. Bu marka, bu sektörde adından sıkça söz ettiren bir markadır. Profesyonel özellikleriyle oldukça sağlam olan MSTU, firmamızın satış kategorisinde ilk sırayı alıyor. Bu ünlü markalara ait ürünleri konteyner kiralama seçenekleriyle kiralayabilirsiniz. Satın alma işlemi kadar, kiralama işlemi de bu kategoride ön plana çıkıyor.

Sıfır veya ikinci el kategorisinde aradığınız bütün seçenekleri bir araya getiren firmamız, MSTU markasıyla çözümler sunmaktadır. Firmamız profesyonel ekiplerle revizyon işlemi yapmaktadır. Kalite, güven ve kullanım özellikleri bakımından aradığınız bütün özellikler firmamız bünyesinde bir araya gelmiş durumda. İkinci el ve sıfır ürün satışının yanı sıra konteyner kiralama hizmeti sunan şirketimiz, fiyat politikasını düzenli olarak güncellemektedir. İstediğiniz zaman zarfında kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda firmamızın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Tamir ve Bakım İşlemlerinde Pratik Çözüm

Kiralama ve satış işlemlerinin yanı sıra tamir işlemlerinde de bizi arayabilirsiniz. Kaza sonucunda darbe görmüş veya nemli ortamın neden olduğu çürüme ve benzeri durumlar, profesyonel tamir ekibi tarafından kısa sürede tamir ediliyor. Boyama işlemleri de isteğinize uygun şekilde yapılıyor. Projeye uygun bir şekilde gerçekleştirilen tamir, bakım ve onarım işlemleri, kısa sürede gerçekleştiriliyor.