Kurumsal

Mast Konteyner firması olarak 2005 den bu yana Türkiye geneli tüm bölgelere hizmet veren en hızlı konteyner destekçiniz olarak adlandırılmaktan mutluluk duymaktayız. Kurucumuz Turan ÖZEREN liderliğinde ve alanında uzman çalışan personel ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız.

Mast Konteyner firmamız sektörde emin adımlar ile ilerleyerek bulunduğumuz yıl itibarı ile konteyner lideri olarak tanınmaktadır. Bu liderlik 2005 den bu yana müşterilerimize sağlamış olduğumuz güven çerçevesi içerisindeki hizmet anlayışımızdan dolayıdır.

Müşterilerimizin tüm isteklerine yönelik çalışmalarımızı sürdürmekle beraber özel isteklerine de hitap edebilme imkânları ile daima yanınızdayız. Satın alma, kiralama ve tamir işlemlerinin yanı sıra aynı zamanda da özel istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürerek sizlere kaliteli hizmet sunmaya özen göstererek aynı zamanda da önem vermekteyiz.

Sizlere satış işlemi yapmadan önce teknik bilgi ve sonrasında da teknik destek vererek daima kullanıcılarımızın ve tüm müşterilerimizin yanında bulunmaktan gurur duymaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz adına yapmış olduğumuz çalışmalarımızı takip etmenizi ve bizlere görüşlerinizi bildirmenizi rica ederiz.

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur. Kaliteli hizmet ise prensibimizdir…