45’lik Yük Konteyneri

Taşıma sektörünün en önemli konusu olan konteyner, ürünlerin güvenli bir şekilde nakledilmesini sağlayan tasarımlardır. Kırk ve yirmi inç özelliğine sahip bu tasarımlar, firmamızın satış listesinin en başında yer alıyor. Firmamız, yurt içi ve yurt dışı ticaretinde önemli role sahip bu tasarımları, uygun fiyat kategorisinde satışa çıkarıyor. Kiralama ve tamir konusunda da müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Sıfır ve İkinci El 45’lik Yük Konteynerleri

MSTU markasının sahibi Mast Konteyner, profesyonel revizyon işlemleriyle ikinci el konteyner sektöründe söz sahibidir. Firma aynı zamanda projeye uygun bir şekilde hareket ediyor. 45’lik yük konteyneri konusunda da uzman olan firma, kaliteyi öncelikli konu olarak değerlendiriyor. Kalite, kullanışlı özellikler ve dayanıklılık konusunda aradığınız bütün özellikler bu ürünlerde yer alıyor.

Firmamız tamir, bakım ve onarım işlemlerinde, isteğinize uygun hareket ediyor. İstediğiniz renk seçenekleriyle boyanan ikinci el ürünler, aradığınız estetik özellikleri bir araya getiriyor. Bu sektörde söz sahibi olan ve kalitesiyle adından sıkça söz ettiren Hanjın HJCU firmasının ürünleri listemizde yer alıyor. Ayrıca profesyonel bir şekilde revize işlemi yapan MSTU markasının sahibi MAST firması, bu konuda isim yapmış bir firmadır. Bu firmaların kaliteli ürünleri listemizde yer alıyor. 45’lik yük konteyneri için de profesyonel çözüm seçeneklerine sahibiz. 

Kaliteli Ürünlerimizle Tanışın

İkinci el ve sıfır kategorisinde sektörel anlamda çözüm odaklı hareket eden kuruluşumuz, güncel fiyat seçeneklerini tercih ediyor. Uzun süreli kiralama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kiralama süresi konusunda tercih yapma hakkına sahipsiniz. Kiralamada uygun fiyat ön plana alıyoruz. İstediğiniz fiyat seçeneklerini firmamızın sitesinde bulabilirsiniz. İkinci el ürünlerimizin kalitesi, diğer ürünlerle aynı özelliklere sahiptir. Deniz taşımacılığında ve kara taşımacılığında kullanılan konteyner seçenekleri, projeli bir şekilde hazırlanabilmektedir. 45’lik yük konteyneri konusunda çözüm seçeneklerini bir araya getiren şirketimiz zamanında teslimat gerçekleştiriyor.