Konteyner Satış

İstediğiniz ölçülerde konteyner temin eden şirketimiz, bu kategoride uluslararası ve yurt genelinde söz sahibidir. Kiralama, satış ve tamir kategorisinde güvenilir çözümler üreten firmamız, kaliteyi ön plana alıyor. Sıfır ürünlerin yanı sıra ikinci el konteyner seçenekleri de listemizde yer alıyor. Garantili özelliklere sahip konteynerlerimiz 20, 40 ve 45 inç büyüklük derecelerindedir.

Kaliteli ve Güvenilir Yük Konteynerleri

Satış, kiralama ve tamir konularında çözüm seçeneklerini güncelleyen şirketimiz, 7/24 çözüm üretmeye devam ediyor. Tüm dünyada satılan global markaların tamamı satış listemizde yer alıyor. Kalitesiyle ve kullanışlı özellikleriyle, bu ürünler piyasada en çok tercih edilen seçeneklerdir. Konteyner satış işlemleri için günün her saatinde bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra revize edilmiş konteyner seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Bu ürünler de diğerleri gibi kullanışlı ve kalitelidir. Projeye göre hazırlanan Mast Konteyner’a ait MSTU modelleri, profesyonel bir şekilde revize edilmiştir. Kullanım kalitesi, estetik görünümü ve projeye uygunluk gibi konularda üst düzey kaliteye sahiptir.  En kaliteli işçiliğe sahip bu konteyner seçenekleri, profesyonel özelliklere sahip tasarımlardır. Kiralama konusunda süreyi siz belirliyorsunuz. Uzun süreli kiralama seçenekleriyle bu kategoride pratik çözüm sunuyoruz. Kiralama işlemlerinde günlük kira ücreti ve kiralama süresi dikkate alınmaktadır. Konteyner satış işlemlerinde ürünün özellikleri, boyutu ve diğer özellikleri belirleyici rol oynuyor.

Kullanışlı ve Pratik Konteyner Modelleri

Uzun yıllar problemsiz kullanacağınız revize edilmiş Mast Konteyner seçenekleri uygun fiyat seçenekleriyle satılıyor. Deniz ve kara taşımacılığında kullanılan konteyner seçenekleri, birinci sınıf özelliğe sahip tasarımlardır. Bütün hava koşullarında sorunsuz bir şekilde kullanılan ürünlerimiz, paslanmaya karşı dirençli ve darbeye karşı oldukça dayanıklıdır. Deniz ve kara taşımacılığında uyumlu özelliklere sahiptir. Konteyner satış listesi, deniz ve kara olmak üzere iki kategoride oluşturulmaktadır.